SKUPINOVÝ KURZ TUREČTINY

ONLINE

 2021/2022

Merhaba arkadaşlar!

Pokud jste nestihli otevření zářijových

online skupinových kurzů A1 pro začátečníky, nevadí!

Využijte vypsání posledního kurzu v tomto a následujícím roce

pro začátečníky!

Začínáme 15.10.2021

  • Kurz A1 je určený začátečníkům a falešným začátečníkům

Lekce se budou konat online přes platformu ZOOM

vždy jednou za dva týdny v pátek

 od 18:30 do 20:00

12 lekcí po 90 min.

Cena: 255 EUR/6500 Kč

Počet studentů v kurzu: 3-6

Součástí kurzu:

-zápisy z lekcí

-propojení s Google classroom a online kurzem A1, který je plný videí a dalších materiálů

-úkoly

Možnost přihlášení do 30. 9. 2021

 

Kurz A1

  • Začátek kurzu: 15. 10. 2021

  • Konec kurzu: 1. 4. 2021

  • Den: pátek (každé 2 týdny)

  • 15.10. 29.10., 12.11., 26. 11., 10.12., 7.1., 21.1., 4. 2., 18.2., 4.3., 18.3., 1. 4.

  • Čas: 18:30-20:00

Recenze studentů mého prvního online skupinového kurzu turečtiny, který začal 12. 1. 2020

a tuto neděli nás čeká poslední lekce, která není, ale koncem:)

Pokračujeme dál v navazujícím kurzu.

 

Veronika
Po roce a půl na sobě vidím velký a už znatelný pokrok. Hodně věcí rozumím a jsem ráda, že už dokážu i zareagovat, když se mě v Turecku někdo na něco zeptá nebo když se já na něco ptám. Určitě jsem si potvrdila, že sama se Turecky nikdy nenaučím (protože jsem se chtěla učit jen sama pomocí knížek a videí). Dále jsme si potvrdila, že Turečtina je o trpělivosti, často se zdá něco těžké, ale když se na to člověk soustředí a opakuje, pak do sebe všechno hezky sedne. Kurz má skvělou strukturu, vysvětlovaná látka jde chronologicky za sebou, máme k dispozici videa, teoretické shrnutí, úkoly a online cvičení. Jednou za dva týdne je pro mě osobně ideální doba. Ne vždy stihnu vše dostatečně procvičit z týdne na týden. S kurzem jsem velice spokojení, Míşa je skvělá paní učitelka, která vždy podpoří, motivuje a vše skvěle vysvětlí. Navíc o Turecku ví vše, často nám přibližuje nejen jazyk, ale i kulturu našeho krásného milovaného Turecka.
Andrea
Online kurz Tureckého jazyka s Michaelou Canbulat som začala asi zhruba pred rokom a pol.Vtedy som vedela asi len základné pozdravy.Musím priznať, že na začiatku sa mi zdalo všetko veľmi ťažké, ale Miška je tak skvelá učiteľka, že sa veľmi teším na každú našu ďalšiu online hodnu, lebo sa zase niečo nové naučím a posuniem sa vpred. Už veľa rozumiem a viem sa dohovoriť na základné veci.Som šťastná, že som sa na tento kurz prihlásila a vyho-vuje mi aj dvojtýždňový odstup, pretože mám dostatok času si novú gramatiku a slovíčka naštudovať a spraviť aj domáce úlohy :-)).Michala je učiteľ na profesionálnej úrovni a ako človek je úžasná žena. Za mňa 100% spokojnosť:) Prístup, odbornosť, ochota....Množstvo materiálov. Kto Miluje Turecko, tak lepšieho učiteľa určite nenájde.A ešte bonus, sme tam úžasná partia žien, ktoré spojila láska ku Turecku :-).
Karolína
Tento kurz doporučuji všem, kteří jsou relativně zaneprázdnění, ale mají ke studiu turečtiny motivaci. Míša je skvělá lektorka, má o Turecku hodně vědomostí, což dělá kurz opravdu hodně zajímavý. Kromě gramatiky se dozvíte spoustu věcí nad rámec běžného jazykového kurzu. Interval 2 týdny je fajn, spousty úkolů a čas na "usazení" učiva v hlavě. Po roce a půl se v Turecku základy domluvím, spoustě věcem rozumím a mám radost, co jsme za cca rok a půl s partou skvělých holek dokázaly. Budu určitě pokračovat dál, má to smysl a výsledky jsou už po těch relativně málo lekcích patrné!
Hanka
Do Turečtiny jsem se zamilovala díky báječné učitelce Míše Canbulat. Chtěla jsem se Turečtinu aspoň trochu naučit. Po roce a půl se těším na každou další lekci a mám pocit, že chci vědět víc a víc. A věřím, že budu lepší a lepší. Letos v červnu jsem jela do Turecka poprvé od loňského roku a měla jsem možnost si Turectinu vyzkoušet v praxi. A přestože jsem si nebyla jistá, jestli se dorozumím a jak na mě budou Turci reagovat, tak musím s radostí a pýchou říct, že jsem se domluvila a že mi Turci rozumněli. A to je práce Míši, má skvělý systém výuky a prezentace. S Míšou se budu s chutí učit dál. Míši moc děkuji : İyi ki varsın Mişi❤️ A pokud bude Míša učit třeba mongolsky, tak se dobrovolně hlásím do výuky.

POKUD MÁTE O KURZ ZÁJEM, NAPIŠTE MI NA:

michaelacanbulat@gmail.com

TEŞEKKÜR EDERİM!