Recenze na kurzy turečtiny v Praze

Bára
Bára (začátečníci 1)
Turecky jsem se začala po částech učit sama, když jsem v Turecku půl roku žila v rámci studia vysoké školy. Učila jsem se ale z odposlechu z ulice a nebo s učitelem angličtiny přes angličtinu. Turečtinu ale hlavně Turecko jsem si tak oblíbila, že jsem se rozhodla ve studiu pokračovat, a to nějak systematicky, aby to mělo smysl. A proto jsem ráda, že jsem znala díky jejímu blogu Míšu, která je nejen opravdu skvělá učitelka, ale i skvělý člověk, který dokáže své vědomosti a zkušenosti s radostí předat ostatním. Turečtinu naučenou občas zmateně nebo špatně jsem si zlepšila a zorganizovala, hodně jsem si rozšířila slovní zásobu a k tomu všemu jsem se dozvěděla i nějaké nové věci o Turecku, které jsem doteď nevěděla. A to všechno jen za pár hodin pro začátečníky, těším se na navazující kurz.
Dominik
Dominik (začátečníci 1)
Turečtiny jsem se hodně bál, protože to je jazyk, který se češtině ani jiným jazykům, které víceméně trochu znám nepodobá. Hned první den výuky strach opadal na minimum. Protože nikoho kdo dává tolik lásky do turečtiny jako Míša neznám. Díky tomu, že se musela vše naučit sama má mnoho rad a triků, které nám doporučuje, aby se nám lépe učilo. Míša je jeden z nejvíce sympatických lidí, které jsem za svůj život potkal a myslím si , že to je jeden ze základních podmínek pro úspěšné učení, protože přístup lektora ke svým studentům je velmi důležitý. Je vždy nabitá energií a ve výborné náladě nás něco naučit. Vždy když jsem něco nevěděl, tak jsem se zeptal a Míša mi ihned znovu vše pěkně vysvětlila tak, abych to pochopil. Během 16 hodin jsem se naučil víc, než by mi dala škola za jeden rok a věřím, že díky Míše budu jednou umět krásně turecky.
Lenka
Lenka(začátečníci 1)
Merhaba,
Touto cestou bych moc chtĕla podĕkovat Míše,že mĕ a moje kamarády učí turecky. Zatím jsem na začátku ,ale je to první človíček,který ve mĕ probudil zájem se učit cizí jazyk. Lekce s Míšou nejsou jako hodiny výuky ve škole,je to vždy velmi příjemné setkání,kde se sice učíme,ale jako by jsme si jen povídali. Míša má neskutečnou trpĕlivost a stále má úsmĕv na rtech,jsem moc ráda,že mohu být její studentkou,ale já ji vůbec neberu jako lektorku,nýbrž jako kamarádku,která mĕ učí tento krásný jazyk. Dávám maximální počet hvĕzdiček.
Petra
Petra(pokročilí 1)
Kurz turečtiny od tebe mi hodně pomohl zlepšit gramatiku. Líbí se mi, jak to umíš vysvětlit, že to jde rychle pochopit. Předtím jsem sice věděla, kdy se kolikrát co řekne, ale ted už konečně i vím jak a hlavně proč. 🙂 Nejvíc ocěňuji, že kurz není jen o drtění se slovíček a vět bez vysvětlení, ale že nám ke každému slovíčku přidáváš věty, což se hned líp pamatuje. A hlavně je fajn, že ikdyž kolikrát nevím a řeknu to několikrát špatně za sebou, vždy mě trpělivě a s úsměvem opravuješ. 🙂
Hanka
Hanka(pokročilí 1)
Míšu jsem osobně poznala letos v černu, kdy poprvé otevřela kurz turečtiny v Praze. Dřív jsem ji znala pouze z jejích internetových stránek. Její stránky mi moc pomohly, když jsem se snažila učit turečtinu sama. Navštěvovala jsem sice i pár kurzů turečtiny, ale z těch jsem měla spíš jen zamotanou hlavu. Lektorky sice začínaly od základů, ale nikdy to nebylo ucelené učení.
Míša mám pečlivě a trpělivě látku vysvětlí, takže vše do sebe zapadá. Těch pár vědomostí ,co jsem se kdysi na kurzech naučila, jsem si konečně mohla poskládat do sebe. Na její hodiny se těším, je tam vždy přátelská nálada.